EKMH181VRT392MB63N
CAP ALUM 3900UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH181VRT392MB63N
EKMH181VRT392MB63N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH181VRT392MB63N, 3900µF kapasitesi ve 180V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile donanmış bu bileşen, ±20% tolerans ve 64mOhm ESR değerine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 5.03A ve 100kHz'de 7.545A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj özelliği klasik PCB tasarımlarında uygulanmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 64mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.545 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V