EKMH160VSN333MR45T
CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH160VSN333MR45T
EKMH160VSN333MR45T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH160VSN333MR45T, 33000µF kapasitansına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim değeri ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. ESR değeri 120Hz'de 20mOhm, ripple akım yeteneği 100kHz'de 4.644A ve 120Hz'de 4.3A'dir. Güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.644 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V