EKMH160VSN103MP30U
CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH160VSN103MP30U
EKMH160VSN103MP30U Hakkında
EKMH160VSN103MP30U, United Chemi-Con tarafından üretilen 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, snap-in radial montaj türüne sahiptir. 66mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sunar. 120Hz'de 1.97A ve 100kHz'de 2.1276A ripple current taşıyabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilmekte, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Gücü düzenlemesi, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1276 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V