EKMH101VSN182MR35T
CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH101VSN182MR35T
EKMH101VSN182MR35T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH101VSN182MR35T, 1800µF kapasitans değerine sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile belirtilen kapasitans değerinde çalışır. ESR değeri 120Hz'de 138mOhm ve ripple current kapasitesi 100kHz'de 3A, 120Hz'de 2.5A'dir. Cihazın çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile +105°C arasında olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. Through-hole montaj tipinde olması sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V