EKMH101VND103MB80T
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH101VND103MB80T
EKMH101VND103MB80T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH101VND103MB80T, 10000µF kapasitansı ve 100V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial, snap-in montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. ±20% tolerans, 2000 saat ömür @ 105°C ve -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığı sunmaktadır. 25mOhm ESR @ 120Hz ile düşük kayıp özellikleri barındırır. Yüksek frekans ripple akımı 7.428A @ 100kHz, düşük frekans ripple akımı 6.19A @ 120Hz'dir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Not: Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.428 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V