EKMH100VSN563MR50T
CAP ALUM 56000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH100VSN563MR50T
EKMH100VSN563MR50T Hakkında
EKMH100VSN563MR50T, United Chemi-Con tarafından üretilen radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 56000 µF kapasitans değeri ve 10V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 15mOhm @ 120Hz ESR değerine sahip olup, 5.0544 A @ 100 kHz ripple akımı kapasitesine sahiptir. 2000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 105°C) sayesinde endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılabilir. Şu anda kullanım dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.0544 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V