EKMH100VSN333MR35U
CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMH100VSN333MR35U
EKMH100VSN333MR35U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMH100VSN333MR35U, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radyal snap-in tipi kondansatör, 2000 saat ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta güvenilir çalışma sağlar. ±20% tolerans ile 25mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 3.28A ve 100kHz'de 3.5424A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponen, through-hole montaj tipiyle güç kaynakları, enerji depolama, filtre ve düşük frekanslı uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5424 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V