EKMH100VSN153MP30U
CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMH100VSN153MP30U
EKMH100VSN153MP30U Hakkında
EKMH100VSN153MP30U, United Chemi-Con tarafından üretilen 15000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, snap-in radial montajı destekleyen through-hole tipi bir pakete sahiptir. 55mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen bu kondansatör, 100kHz'de 2.1276A ve 120Hz'de 1.97A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahip bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri, energy storage uygulamaları ve düşük voltaj alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1276 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V