EKMG630ELL331MJ20S
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG630ELL331MJ
EKMG630ELL331MJ20S Hakkında
EKMG630ELL331MJ20S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330 µF kapasiteli, 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 105°C'de 1000 saat ömür süresi garantiler. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 765 mA ve 120 Hz'de 510 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 765 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V