EKMG500ELL222MLP1S
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG500ELL222MLP1S
EKMG500ELL222MLP1S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG500ELL222MLP1S, 2200 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde tasarlanan bu bileşen, through hole montajı destekler. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 1000 saat ömrü 105°C'de garanti eder. ±20% toleransı ile beraber, 100 kHz'de 1.5876 A ve 120 Hz'de 1.47 A ripple current değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve analog devreler gibi birçok endüstriyel ve ticari cihazda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5876 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V