EKMG401ELL470MLN3S
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG401ELL470MLN3S
EKMG401ELL470MLN3S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG401ELL470MLN3S, 47 µF kapasitanslı ve 400V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, yüksek frekans uygulamalarında 450 mA (100 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 250 mA (120 Hz) ripple akımını destekler. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V