EKMG401ELL330ML25S
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG401ELL330ML25S
EKMG401ELL330ML25S Hakkında
EKMG401ELL330ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 33 µF kapasitanslı, 400 V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paket içinde gelen bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. 100 kHz'de 351 mA, 120 Hz'de 195 mA ripple akımı taşıyabilir. Through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB üzerine lehimlenerek sabitlenir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 351 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V