EKMG351ELL330ML25S
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG351ELL330ML25S
EKMG351ELL330ML25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG351ELL330ML25S, 33 µF kapasitanslı 350V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile yapılan kondansatör, 100 kHz'de 351 mA ve 120 Hz'de 195 mA ripple akımı özellikleri taşır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı sayesinde doğru kutuplama gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 351 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V