EKMG350ELL470ME11D
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG350ELL470ME
EKMG350ELL470ME11D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG350ELL470ME11D, 47 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilim değeri ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere uygulanır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olup, 100 kHz'de 162 mA ve 120 Hz'de 90 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 162 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V