EKMG350ELL101MF11D
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMG350ELL101MF11D
EKMG350ELL101MF11D Hakkında
United Chemi-Con üretimi EKMG350ELL101MF11D, 100 µF kapasitanslı, 35V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketlemesine sahip olan bu komponent, through-hole montajı için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 225 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple akımı taşıyabilir. ±20% toleranslı olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V