EKMG350ELL100ME11D
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMG350ELL100ME11D
EKMG350ELL100ME11D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG350ELL100ME11D, 10 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltajında çalışan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. ±20% toleransa ve 1000 saat 105°C ömür süresine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile PCB'lere entegre edilir. 73.8 mA ripple akımı 100 kHz'de ve 41 mA ripple akımı 120 Hz'de taşıyabilir. Güç kaynakları, ses frekans filtresi ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 73.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 41 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V