EKMG251ELL330MK20S
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG251ELL330MK20S
EKMG251ELL330MK20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG251ELL330MK20S, 33 µF kapasitansı ve 250V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kutulu paket tasarımına sahip olan bu komponent, 120 Hz'de 160 mA ve 100 kHz'de 288 mA ripple akım yeteneğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında dayanıklı olup, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantilenmektedir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 288 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V