EKMG251ELL220MK20S
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG251ELL220MK20S
EKMG251ELL220MK20S Hakkında
EKMG251ELL220MK20S, United Chemi-Con tarafından üretilen 22 µF kapasiteli, 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketlemesi ile Through Hole montaj tipi destekler. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 100 kHz'de 234 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve EMI/RFI suppression gibi endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılır. Aktif durumdaki bu ürün, kompakt tasarımı ve güvenilir performansı ile çeşitli elektronik cihazların tasarımında tercih edilen bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 234 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V