EKMG250ELL221MHB5D
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMG250ELL221MHB5D
EKMG250ELL221MHB5D Hakkında
EKMG250ELL221MHB5D, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, can paket tipinde through hole montajı destekleyen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresi özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 345 mA, 120 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ses sistemleri, güç kaynakları, filtreleme ve decoupling uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 345 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V