EKMG201ELL101ML25S
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG201ELL101ML25S
EKMG201ELL101ML25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG201ELL101ML25S, 100µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüyle PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saatlik ömrü 105°C'de sağlanır. 120 Hz'de 335 mA, 100 kHz'de 502.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikaatörleri, motor kontrol devreleri ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 502.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 335 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V