EKMG161ELL331MMP1S
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG161ELL331MMP1S
EKMG161ELL331MMP1S Hakkında
EKMG161ELL331MMP1S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 160V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saatlik ömür garantisi ile 105°C'de uzun süreli kullanıma uygundur. ±20% tolerans aralığında, polar yapıya sahip olan komponent, 100 kHz'de 1.0575A ve 120 Hz'de 705mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0575 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 705 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V