EKMG160ELL331MHB5D
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG160ELL331MHB5D
EKMG160ELL331MHB5D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG160ELL331MHB5D, 330µF kapasitansa ve 16V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan takılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 390 mA, 120 Hz'de 260 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve DC-DC konvertörlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V