EKMG160ELL221MF11D
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG160ELL221MF
EKMG160ELL221MF11D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG160ELL221MF11D, 220 µF kapasitanslı 16V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür garantisi ile -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Ripple akım kapasitesi 100 kHz'de 270 mA ve 120 Hz'de 180 mA olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 270 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V