EKMG101ELL102MM40S
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMG101ELL102MM40S
EKMG101ELL102MM40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMG101ELL102MM40S, 1000 µF kapasitansı ve 100V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -55°C ile 105°C arasında işletilmek üzere tasarlanmıştır. 100 kHz'de 1.4775 A ve 120 Hz'de 985 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devrelerine ve destek kondansatörü olarak kullanılır. 1000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4775 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 985 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V