EHRH-2-V10-B
WATERPROOF RH TRANSMITTER 0-10VD
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
EHRH-2-V10-B
EHRH-2-V10-B Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±2% RH
Humidity Range 0 ~ 100% RH
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -29°C ~ 60°C
Output 0V ~ 10V
Output Type Analog Voltage
Package / Case Module
Part Status Active
Sensor Type Humidity
Voltage - Supply 12V ~ 36V