EGXF401ELL430MK35S
CAP ALUM 43UF 20% 400V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EGXF401ELL430MK35S
EGXF401ELL430MK35S Hakkında
United Chemi-Con EGXF401ELL430MK35S, 43 µF kapasitanslı 400 V gerilim derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi through hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu kondansatör, özellikle otomotiv endüstrisi uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen komponentin 125°C'de 3000 saatlik ömrü vardır. 120 Hz düşük frekansda 465.5 mA ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 43 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 465.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V