EGXF351ELL680MK40S
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EGXF351ELL680MK40S
EGXF351ELL680MK40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EGXF351ELL680MK40S, 68 µF kapasitans değerine ve 350 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paket ile through-hole montajı için tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile +125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 125°C'de 3000 saatlik ömür belirtimi ile otomotiv uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan komponent, 120 Hz'de 507.5 mA ripple current kapasitesine ve ±20% toleransına sahiptir. Otomotiv elektronik sistemleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 507.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V