EGXF350ELL432ML35S
CAP ALUM 4300UF 20% 35V RAD TH
Seri / Aile Numarası
EGXF350ELL432ML35S
EGXF350ELL432ML35S Hakkında
United Chemi-Con EGXF350ELL432ML35S, 4300µF kapasitanslı 35V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türü ile PCB'lere dikey olarak yerleştirilir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. 125°C'de 3000 saat yaşam süresi ve ±20% tolerans ile belirlenen özellikleri vardır. 16mOhm ESR değeri ile 100kHz frekansında ölçülmüştür. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 120Hz'de ripple current kapasitesi 2.723A'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır.
Applications Automotive
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 2.723 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V