EGXF350ELL272MK40S
CAP ALUM 2700UF 20% 35V RAD TH
Seri / Aile Numarası
EGXF350ELL272MK40S
EGXF350ELL272MK40S Hakkında
EGXF350ELL272MK40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 2700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile çalışan bu radyal yapılı kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanıma uygun olup AEC-Q200 standartlarını karşılamaktadır. 19mOhm ESR değeri ile 100kHz frekansında işlem yapabilir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik yaşam süresi sunar. 2.708A ripple akım kapasitesi ile 120Hz düşük frekans uygulamalarında güvenilir performans gösterir. ±20% tolerans ile hassasiyet sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 2.708 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V