EGXF250ELL512ML30S
CAP ALUM 5100UF 20% 25V RAD TH
Seri / Aile Numarası
EGXF250ELL512ML30S
EGXF250ELL512ML30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EGXF250ELL512ML30S, 5100µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, radyal through-hole montaj tipinde radial can paketinde sunulmaktadır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv uygulamalarında kullanıma uygundur. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 3000 saat ömürlü tasarımı sahiptir. 18mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de 1.332A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 1.332 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V