EGXF250ELL512MK40S
CAP ALUM 5100UF 20% 25V RAD TH
Seri / Aile Numarası
EGXF250ELL512MK40S
EGXF250ELL512MK40S Hakkında
EGXF250ELL512MK40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 5100µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış olan bu bileşen, radial through-hole montaj tipine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saatlik ömrü 125°C'de sunmaktadır. 19mOhm ESR değeri 100kHz'de ölçülmüştür. AEC-Q200 kalifikasyonuna sahip olan kondansatör, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120 Hz'de 1.444A ripple current kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile sağlanan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve buffer uygulamalarında yaygın olarak yer alır.
Applications Automotive
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 1.444 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V