EGXF201ELL151ML25S
CAP ALUM 150UF 20% 200V RAD TH
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EGXF201ELL151ML25S
EGXF201ELL151ML25S Hakkında
EGXF201ELL151ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 150 µF kapasitanslı, 200 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanan bu kondansatör, through-hole montajı destekler. Automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 125°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 125°C'de 3000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 647.5 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve automotive sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 647.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V