EGXE500ELL102MLN3S
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EGXE500ELL102MLN3S
EGXE500ELL102MLN3S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EGXE500ELL102MLN3S, 1000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanan bu bileşen, radial through-hole montaj türüne uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartlarına göre sertifikalanmıştır. ±20% tolerans ve 32 mOhms impedans değeri ile devre tasarımlarında stabilite sağlar. 100 kHz'de 1.59 A ripple akım kapasitesine ve -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 125°C'de 5000 saat ömür garantisi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.59 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 954 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V