EGXE451ELL330MLN3S
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGXE451ELL330MLN3S
EGXE451ELL330MLN3S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EGXE451ELL330MLN3S, 33 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can paket tipinde through-hole montaj özelliğine sahiptir. AEC-Q200 standartını karşılayan bu kondansatör, otomotiv endüstrisi için sertifikalı olup -25°C ile 125°C arasında çalışabilir. 125°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisinden yükselticiler, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 365.4 mA @ 100 kHz ripple current rating'i vardır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 365.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 203 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V