EGXE401ELL470MLN3S
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGXE401ELL470MLN3S
EGXE401ELL470MLN3S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EGXE401ELL470MLN3S, 47 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, otomotiv endüstrisine yönelik uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan kondansatör, -25°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür garanti eder. 125°C'de 364.5 mA @ 100 kHz ve 243 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve polar polarizasyon özelliği ile güç kaynakları, filtre devreleriveri ve düzenleme aplikasyonlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 364.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 243 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V