EGXE350ELL471MK20S
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGXE350ELL471MK20S
EGXE350ELL471MK20S Hakkında
United Chemi-Con üretimi EGXE350ELL471MK20S, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu komponent, radial montaj tipi through-hole paket ile sunulmaktadır. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen, 5000 saat ömürlü bu ürün, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. 58 mOhm impedansı, 1.08 A (100 kHz) ve 540 mA (120 Hz) ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% kapasite toleransı ile sunulur.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 58 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.08 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V