EGXE251ELL680MLN3S
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGXE251ELL680MLN3S
EGXE251ELL680MLN3S Hakkında
United Chemi-Con EGXE251ELL680MLN3S, 250V nominal voltaj ile çalışan 68µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikalı olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 125°C'de 2000 saat ömür süresi garanti etmektedir. 100 kHz'de 438 mA ve 120 Hz'de 292 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve oto-elektrik sistemlerinde kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 438 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 292 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V