EGXE101ETD470MJ16S
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGXE101ETD470MJ16S
EGXE101ETD470MJ16S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EGXE101ETD470MJ16S, 47µF kapasitans ve 100V nominal gerilim özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindir (can) paket tipiyle through-hole montajı destekler. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv endüstrisine yönelik uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 3000 saat ömrü (125°C'de), 550 mOhms impedans ve geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 125°C) çalışabilir. 630 mA ripple akımı (100 kHz) ve 252 mA ripple akımı (120 Hz) kapasitesi bulunmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 630 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 252 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V