EGPD800ELL751ML30H
CAP ALUM 750UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGPD800ELL751ML30H
EGPD800ELL751ML30H Hakkında
United Chemi-Con EGPD800ELL751ML30H, 750µF kapasitanslı, 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. AEC-Q200 automotive standardına uygun olup, -40°C ile 135°C arasında çalışabilir. 135°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 34mOhm ESR değeri ile 100kHz'de 3.86A ripple akım kapasitesine sahiptir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması amacıyla kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 750 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.86 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.316 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V