EGPD630ELL162ML35H
CAP ALUM 1600UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGPD630ELL162ML
EGPD630ELL162ML35H Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EGPD630ELL162ML35H, 1600 µF kapasitansına ve 63V rated voltajına sahip radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygunluk sertifikasına sahiptir. ±20% toleranslı kondansatör, -40°C ile 135°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür süresi sunar. 100 kHz'de 27mOhm ESR ve 4.59A ripple akımı ile düşük frekans uygulamalarında da 2.754A kapasitesiyle iç ses filtreleme, güç kaynağı stabilizasyonu ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 4.59 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.754 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V