EGPD630ELL122ML30H
CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGPD630ELL122ML30H
EGPD630ELL122ML30H Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EGPD630ELL122ML30H, 1200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış bu radial through-hole bileşeni, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartlarına uygunluk sertifikası almıştır. -40°C ile 135°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömrü garantili olup, 100 kHz'de 34 mOhm ESR değerine ve 3.86 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtrele devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.86 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.316 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V