EGPD250ELL202MK20H
CAP ALUM 2000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGPD250ELL202MK20H
EGPD250ELL202MK20H Hakkında
EGPD250ELL202MK20H, United Chemi-Con tarafından üretilen 2000µF kapasitesi ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasına sahip olan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 135°C arasında çalışabilen ve 135°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahip kondansatör, 42mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sunar. Through-hole montaj türünde olan bileşen, yüksek frekans ripple akım kapasitesi (2.76A @ 100kHz) ile güç yönetimi, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 2000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.656 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V