EGPA250ELL562ML40S
CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EGPA250ELL562ML40S
EGPA250ELL562ML40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EGPA250ELL562ML40S, 5600 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikaları ile uyumludur. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 5000 saat ömrüne (125°C'de) sahiptir. 17mOhm ESR değeri ile 100 kHz'de 3.97 A ripple akımı kaldırabilen bu kondansatör, düşük frekans uygulamalarında ise 120 Hz'de 3.3745 A ripple akımına dayanıklıdır. Through Hole montaj tipi ile devre kartlarına doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile standart değerlendirme kapasitesi sunar.
Applications Automotive
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.97 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3745 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V