EFL-350ELL220MF07D
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EFL-350ELL220MF07D
EFL-350ELL220MF07D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EFL-350ELL220MF07D, 22 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1.3 Ohm impedans değerine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Ripple current özellikleri 100 kHz'de 116 mA ve 120 Hz'de 46.4 mA olarak tanımlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Parça durumu kullanımdan kaldırılmıştır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 116 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 46.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V