EFL-350ELL220MF05D
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EFL-350ELL220MF
EFL-350ELL220MF05D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EFL-350ELL220MF05D, 22 µF kapasitanslı ve 35V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu komponenti genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanabilirsiniz. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına sahip olup, 3000 saatlik ömre sahiptir. 1.7 Ohm impedans değeri ile 82 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı karakteristiği vardır. Lütfen not ediniz ki bu ürün artık üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 1.7 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 82 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V