EFL-250ELL150ME05D
CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EFL-250ELL150ME05D
EFL-250ELL150ME05D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EFL-250ELL150ME05D, 15 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can paket tipinde through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 3000 saat ömür süresine sahiptir. 3.1 Ohm empedansı, 57 mA ripple current (100 kHz) ve 22.8 mA ripple current (120 Hz) ile endüstriyel ve tüketici elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Part Status: Obsolete.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Impedance 3.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 57 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V