EFL-250ELL101MH07D
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EFL-250ELL101MH07D
EFL-250ELL101MH07D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EFL-250ELL101MH07D, 100 µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paketleme ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 3000 saat ömür süresine sahiptir. 900 mOhm impedansı, 162 mA @ 100 kHz yüksek frekansta ve 64.8 mA @ 120 Hz düşük frekansta ripple akım toleransı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında filtre ve bypass kondansatörü olarak kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 900 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 162 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 64.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V