EFL-160ELL220MD07D
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EFL-160ELL220MD07D
EFL-160ELL220MD07D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EFL-160ELL220MD07D, 22µF kapasitanslı ve 16V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi belirtir. 4.5 Ohm impedansı ile düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 17.6 mA) ve yüksek frekans işlemlerinde (100 kHz'de 44 mA) ripple akımı karşılayabilir. ±20% toleransı ile genel amaçlı filtre, bypass ve depolama uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün obsolete (üretim durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 4.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 44 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V