EEV476M035S9GAA
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Üretici
KEMET
Seri / Aile Numarası
EEV476M035S9GAA
EEV476M035S9GAA Hakkında
KEMET EEV476M035S9GAA, 47µF kapasitanslı, 35V rated gerilimli yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 100kHz'de 520mOhm olup, 100kHz'de 240mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları, arabalar ve endüstriyel cihazlardaki voltaj stabilizasyonu için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 520mOhm @ 100kHz
Impedance 520 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 168 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V