EEV227M050A9PAA
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEV227M050A9PAA
EEV227M050A9PAA Hakkında
KEMET EEV227M050A9PAA, 220 µF kapasitansı ve 50V nominal gerilim ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (105°C'de) özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 300 mOhm ESR ve 340 mOhm impedans değerleriyle düşük frekans uygulamalarında (350 mA @ 120 Hz) ve yüksek frekans devrelerde (500 mA @ 100 kHz) kullanılabilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100kHz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V